Søk

Meny

Deltakere Yrkes-EM 2018

Publisert: 20.04.2018

Her finner du oversikt over Yrkeslandslaget 2018 som skal konkurrere i Budapest 25.-29. september.

Anleggsgartner

Navn: Kjetil Sigurd Marius Schwoch
E-post: kjetil.schwoch@hotmail.no
Mob.: 97196538
Kommer fra: Ă…sgĂĽrdstrand
Arbeidsgiver: Strandman AS
Les mer om Kjetil her

 

Navn: Nils Karjetta
E-post: nilskarjetta@web.de
Mob.: 94175222
Kommer fra: Sandefjord
Arbeidsgiver: Aakerholt, Steen og Lund
Les mer om Nils her

 


Bilmekaniker, lette

Navn: Jon Sindre Lund Gabrielsen
E-post: jon_lg@hotmail.com
Mob.: 48070047
Kommer fra: HĂĽvĂĽg
Arbeidsgiver: Frydenbø Bilsenter, Kristiansand
Les mer om Jon Sindre her

 


Bilmekaniker, tunge

Navn: Tor Øyvind Venemyr Voreland
E-post: tor.voreland@gmail.com
Mob.: 99196522
Kommer fra: Vennesla
Arbeidsgiver: Bertel O. Steen
Les mer om Tor Øyvind her

 


Elektriker

Navn: StĂĽle BrĂĽ
E-post: staale_5@hotmail.com
Mob.: 90649757
Kommer fra: Melhus
Arbeidsgiver: Bravida Norge, avd. Trondheim
Les mer om StĂĽle her

 


Frisør

Navn: Leif Anders Øverland
E-post: waro_overland.cool@hotmail.com
Mob.: 93020504
Kommer fra: Trondheim
Arbeidsgiver: Nikita AS, Trondheim
Les mer om Leif Anders her

 


Helsefagarbeider

Navn: Sije KjĂŚrnli
E-post: silje.kjaernli@hotmail.com
Mob.: 95941420
Kommer fra: Oslo
Arbeidsgiver: Lovisenberg Diakonale Sykehus AS
Les mer om Silje her

 


Hudpleie

Navn: Carina Larsen
E-post: larsencarina135@gmail.com
Mob.: 40490540
Kommer fra: Straume
Arbeidsgiver: Visit AS Oasen
Les mer om Carina her

 


Kokk

Navn: Torkil S. Helmersen
E-post: torkilsh@hotmail.com
Mob.: 95009214
Kommer fra: Trondheim
Arbeidsgiver: Scandic Nidelven Hotell
Les mer om Torkild her

 


Mekatronikk

Navn: Espen BrandtzĂŚg Godø
E-post: espen@nvm.no
Mob.: 97096683
Kommer fra: Ålesund
Arbeidsgiver: Nordvest Miljø AS, Ålesund
Les mer om Espen her

 

Navn: Vinjar Vederhus
E-post: vinjar97@gmail.com
Mob.: 97756809
Kommer fra: Ă…lesund
Arbeidsgiver: J.E: Ekornes ASA, 6222 Ikornnes
Les mer om Vinjar her

 


Resepsjonist

Navn: Anette Johansen
E-post: anette_2994@hotmail.com
Mob.: 94054150
Kommer fra: Oslo
Arbeidsgiver: Thon Hotel Vika Atrium
Les mer om Anette her

 


Servitør

Navn: Birk Torp
E-post: birk.torp@gmail.com
Mob.: -
Kommer fra: Trondheim
Arbeidsgiver: To Rom og Kjøkken
Les mer om Birk her

 


Sveising

Navn: Jon Arne Hjelmstadbakk
E-post: j.hjelmstadbakk@live.no
Mob.: 90741791
Kommer fra: Markabygda
Arbeidsgiver: KvĂŚrner, Verdal
Les mer om Jon Arne her

 


 

Medlem av

Samarbeidspartnere

  •  
© Worldskills 2018