Søk

Meny

Du er her:

Yrkes-EM 2012

Deltakere Yrkeslandslaget 2012

Publisert: 23.09.2012

Her er yrkesutøverne som utgjør årets Yrkeslandslag. Det er 12 deltakere som konkurrerer i ni fag. Her får du oversikt. Du kan velge å bli bedre kjent med hver enkelt av utøverne.

Yrkeslandslaget 2012
Her er Yrkeslandslaget 2012 som deltar i EuroSkills i Belgia. Foto: Kristian Hansen

Du kan lese mer om hva hver enkelt tenker om faget sitt, fremtidsplaner og konkurransen de skal delta på 4.-6. oktober i Spa i Belgia.

Last ned bilder av deltakerne HER

Blomsterdekoratør

Louise Høstmark
E-post: louise9010@hotmail.com
Tlf.: +47 47371847

Les mer om Louise

Katrine Rustad
E-post: Katrine_dd@hotmail.com
Tlf.: +47 99510804

Les mer om Katrine


CAD

Andreas Slaaen Hernandez
E-post: ash@k-tech.no
Tlf.: +47 92628303

Les mer om Andreas


CNC

Ole-Martin Danielsen
E-post: olemardan@gmail.com
Tlf.: +47 93024207

Les mer om Ole-Martin


Helsefagarbeider

Lisa Søderlund Adsem
E-post: lisa_adsem@hotmail.com
Tlf.: +47 99355512

Les mer om Lisa

Ann Cathrin Hole
E-post: ankka_braceface@hotmail.com
Tlf.: +47 97423303

Les mer om Ann Cathrin


Kokk

Mads Kjøllmoen
E-post: kjollmoen@hotmail.com
Tlf.: +47 99355647

Les mer om Mads


Mekatronikk

Simen Lia Nilsen
E-post: simen.nilsen@fmcti.com
Tlf.: +47 47242805

Les mer om Simen

Olav B. Vangen
E-post: olav.vangen@fmcti.com
Tlf.: +47 47656797'

Les mer om Olav


Resepsjonist

Benjamin Hallerud
E-post: benjamin.hallerud@thonhotels.no
Tlf.: +47 94425951

Les mer om Benjamin


Servitør

Thomas Pedersen
E-post: thomas.pedersen90@yahoo.no
Tlf.: +47 45249916

Les mer om Thomas


Sveising

Hui Chen
E-post: Chenhui406509978@hotmail.com
Tlf.: +47 94133391

Les mer om Hui


 

Medlem av

Samarbeidspartnere

© Worldskills 2017