Søk

Meny

Du er her:

2.-7. JULI - LEIPZIG - TYSKLAND

Ekspertene til Yrkeslandslaget 2013

Publisert: 12.03.2013

Laget består av 21 deltakere som skal konkurrere i 19 forskjellige yrkesfag. Disse deltakerne får god støtte av eksperter med bred erfaring innen faget.

Yrkeslandslaget 2013 med Æresambassadør Kristin Halvorsen. FOTO: Kristian Hansen.
Yrkeslandslaget 2013 med Æresambassadør Kristin Halvorsen. FOTO: Kristian Hansen.

KLIKK PÅ ØNSKET PORTRETT UNDER FOR HØYOPPLØSELIG VERSJON


Anleggsgartner

 

Carl Henrik Gjelstad
carl_henrik@gjelstad@hotmail.com
Mob.: 90 81 77 99
Bedrift/organisasjon: SOA


Billakkerer

Bjørn Erik Tveiten
bjorn-erik.tveiten@t-fk.no
Mob.: 91752706
Bedrift/organisasjon: Hjalmar Johansen vgs.

Bilmekaniker

Vidar Strande
vidar@bilfagostfold.no
Mob.: 90839383
Bedrift/organisasjon: Opplæringskontoret Bilfag Østfold AS


Bilskade

Kjell Arild Orheim
kjell.arild.orheim@rogfk.no
Mob.: 92 66 44 30
Bedrift/organisasjon: Gand vgs


Blomsterdekoratør

Trond Deetjen
trond@deetjen.dk
Mob.: 30 50 12 15
Bedrift/organisasjon: Deetjen Floristics


CNC

Kenneth Berget 
Kenneth.berget@nammo.com
Mob.: 92 83 52 23
Bedrift/organisasjon: Nammo


Elektriker

Svein Harald Larsen
svein.larsen@norskteknologi.no
Mob.: 41 51 87 34
Bedrift/organisasjon: NELFO


Frisør

Merete Kvestad Eide
merete@paharet.no
Mob.: 92 49 58 91
Bedrift/organisasjon: På Håret


Gullsmed

Ragnvald Nore
nore@gullsmed.no
Mob.: 91 61 68 86
Bedrift/organisasjon: Norges Gullsmedforbund


Helsefagarbeider

Yvonne Soggemoen
yvonne.soggemoen@fagforbundet.no
Mob.: 95 25 45 38
Bedrift/organisasjon: Fagforbundet


Kokk
Svein Magnus Gjønvik
smgrh@online.no
Mob.: 92 08 90 29
Bedrift/organisasjon: SMG Rådgivning

Konditor
Ole John Berntsen
olejohn@dampbakeriet.no
Mob.: 90 19 61 73
Bedrift/organisasjon: Naustdal Dampbakeri AS

Kulde- og varmepumpeteknikk
Stig Rath
stig@vke.no
Mob.: 94 84 04 67
Bedrift/organisasjon: Foreningen for Ventilasjon, Kulde og Energi, VKE

Mediegrafiker
Anne Cappelen Grandt 
anne@opplaringssenteret.no
Mob.: 90 76 14 03
Bedrift/organisasjon: Opplæringssenteret for visuell kommunikasjon

Mekatronikk

Ole André Kristiansen
ole@svindseth-kristiansen.no
Mob.: 46 05 74 73
Bedrift/organisasjon: Student

Servitør
Ann Mari Wang-Johansen
annmari@selskaper.no
Mob.: 
Bedrift/organisasjon: Oslo Militære Samfunn

Sveising
Leif Ottar Heimro
Leif.ottar.heimro@kvaerner.com
Mob.: 45 41 19 18
Bedrift/organisasjon: Kværner

Telekommunikasjon
Anita Wang
anita.wang@micro-matic.no
Mob.: 99 15 65 61
Bedrift/organisasjon: Micro Matic Norge AS

Trevaresnekker
Morten Hiorth
mhiorth@start.no
Mob.: 92 45 65 30
Bedrift/organisasjon: Norsk Trevare


 

Medlem av

Samarbeidspartnere

© Worldskills 2017