Søk

Meny

Du er her:

YRKES-EM I LILLE, FRANKRIKE 2.-4. OKTOBER 2014

Ekspertene til Yrkeslandslaget 2014

Publisert: 11.06.2014

Klikk pü ønsket portrett under for høyoppløselig versjon.


BILMEKANIKER
 

Vidar Strande
vidar.strande@nbf.no
Mob.: 90 83 93 83
Bedrift/organisasjon: Norges Bilbransjeforbund


ELEKTRIKER

 

Harald Haugen
harald@instell.no
Mob.: 47 27 88 57
Bedrift/organisasjon: Instell AS, Oslo


FRISØR

  Merete Kvestad Eide
merete@paharet.no
Mob.: 92 49 58 91
Bedrift/organisasjon: PĂĽ HĂĽret Huseby, Oslo

HELSEFAGARBEIDER

 

Yvonne Soggemoen
yvonne.soggemoen@fagforbundet.no
Mob.: 95 25 45 38
Bedrift/organisasjon: Fagforbundet


KOKK

 

Svein Magnus Gjønvik
smgrh@online.no
Mob.: 92 08 90 29
Bedrift/organisasjon: SMG-RĂĽdgivning, Engan, Selbustrand


MEDIEGRAFIKER

 

Anne Cappelen Grandt
anne@opplaringssenteret.no
Mob.: 90 76 14 03
Bedrift/organisasjon: OpplĂŚringssenteret for visuell kommunikasjon


MEKATRONIKK

 

Olav Vangen
OlavBratsbergengen.Vangen@fmcti.com
Mob.: 47 65 67 97
Bedrift/organisasjon: FMC Technologies, Kongsberg


RESEPSJONIST

 

Benjamin Hallerud
benjamin.hallerud@thonhotels.no
Mob.: 94 42 59 51
Bedrift/organisasjon: Thon Hotels AS


SERVITØR

 

Alexander Skjefte
alex@2rokk.no
Mob.: 
Bedrift/organisasjon: To rom og kjøkken, Trondheim

(Har ikke bildet i høyoppløselig)


SVEISING

 

Leif Ottar Heimro
leif.ottar.heimro@kvaerner.com
Mob.: 45 41 19 18
Bedrift/organisasjon: KvĂŚrner Stord


WEB-DESIGNER
  Jostein Holte
jostein@07.no
Mob.: 93 41 98 46
Bedrift/organisasjon: 07 Interaktiv AS, Oslo

Medlem av

Samarbeidspartnere

© Worldskills 2017