Søk

Meny

Du er her:

YRKES-EM I GØTEBORG, 1.-3. DESEMBER 2016

Eksperter på Yrkeslandslaget 2016

Publisert: 14.09.2016

Yrkes-EM går av stabelen i dagene 1.-3. desember i Gøteborg, Sverige. Her er de norske ekspertene.

Liste over deltakerne
Liste over ekspertene

 


ANLEGGSGARTNER

 

Patryk Chesy
Arbeidsgiver: Senter for Opplæring i anleggsgartnerfaget (SOA)
Mobil: 91105798
E-post: patryk@soasenter.no
 


AUTOMATISERING (mekatronikk)

 

Kjetil Nilssen
Mobil: 90736175
Hjemsted: Porsgrunn
E-post: kjetil_nilssen92@hotmail.com
 


BILMEKANIKER, LETT

 

Vidar Halby Strande
Arbeidsgiver: Norges Bilbransjeforbund (NBF), Oslo
Mobil: 90839383
E-post: vidar.strande@nbf.no
 


BILMEKANIKER, TUNG

 

Marius Haglund
Arbeidsgiver: MAN Truck & Bus Norge
Mobil: 99408779
E-post: marius.haglund@me.eu
 


ELEKTRIKER

 

Harald Haugen
Arbeidsgiver: Instell AS, Oslo
Mobil: 42278857
E-post: harald@instell.no

 


FRISØR

 

Merete Kvestad Eide
Arbeidsgiver: På Håret Huseby, Oslo (daglig leder)
Mobil: 92495891
E-post: merete@paharet.no

 


GULVLEGGER

 

Espen Josten
Arbeidsgiver: Tarkett Norge AS
Mobil: 47683610
E-post: espen@tarkett.no
 


HELSEARBEIDER

 

Monica De Vito
Arbeidsgiver: Stovner videregående skole, Oslo
Mobil: 95749977
E-post: monicj1001@osloskolen.no
 


HOTEL RECEPTIONIST

 

Benjamin Hallerud
Arbeidsgiver: Thon Hotels AS, Oslo
Mobil: 94425951
E-post: benjamin.hallerud@thonhotels.no
 


KOKK

 

Øyvind Bø Dalelv
Arbeidsgiver: Statholdergaarden, Oslo
Mobil: 99268268
E-post: odalelv@msn.com
 


KULDE/TEKNIKK

 

Roy Holmen
Arbeidsgiver: Arctic Kulde AS, Spydeberg
Mobil: 99320335
E-post: roy@arctickulde.no
 


MEDIEGRAFIKER

 

Anne C. Grandt
Arbeidsgiver: Opplæringssenteret for visuell kommunikasjon, Oslo
Mobil: 90761403
E-post: anne@opplaringssenteret.no
 


MØBELSNEKKER

 

Morten Hiorth
Egen virksomhet
Mobil: 92456530
E-post: mhiorth@start.no
 


SERVITØR

 

Ann Mari Wang-Johannesen
Arbeidsgiver: Oslo Miletære Samfunn, Oslo (daglig leder)
Mobil: 92495891
E-post: annmari@selskaper.no
 


SVEISING

 

Leif Ottar Heimro
Arbeidsgiver: Kværner Stord
Mobil: 45411918
E-post: leif.ottar.heimro@kvaerner.com
 

 

Medlem av

Samarbeidspartnere

© Worldskills 2017