Søk

Meny

Du er her:

Eksperter pĂĽ Yrkeslandslaget 2017

Publisert: 13.03.2017

Norge stiller med 20 deltakere i 18 fag under Yrkes-VM i Abu Dhabi. Arrangementet skjer i dagene 15.-18. oktober 2017.

Last ned liste over ekspertene

 


Anleggsgartner

Patryk Chesy    
Senter for OpplĂŚring i anleggsgartnerfaget (SOA)    
Tlf.: 91105798    
E-post: patryk@soasenter.no

 

 


Billakkering

Bjørn-Erik Tveiten    
Telemark fylkeskommune, Skien    
Tlf.: 91752706    
E-post: Bjorn-erik.tveiten@t-fk.no

 

 


Bilmekaniker, lett

Ali Sarrage    
Møller Serviceskolen , Lillestrøm    
Tlf.: 47337852    
E-post: Ali.r.sarrage@moller.no

 

 


Bilmekaniker, tunge

Marius Haglund    
MAN Truck & Bus Norge, Sarpsborg    
Tlf.: 99408779    
E-post: Marius.haglund@man.no

 

 


Bilskade

Geir Øyen    
Toyota Oslo AS, Oslo    
Tlf.: 93219960    
E-post: geoeyen@online.no

 

 


CNC dreiing

Andreas Slaaen Hernandez
Bedrift
Tlf.:
E-post:

 

 


Elektriker

Harald Haugen    
Instell AS. Gerderumsvei 16, 0484 Oslo    
Tlf.: 47278857    
E-post: harald@instell.no

 

 


Frisør

Merete Kvestad Eide    
PĂĽ HĂĽret Huseby, Oslo    
Tlf.: 92495891    
E-post: merete@paharet.no

 

 


Gullsmed

Ragnvald Nore    
Norges Gullsmedforbund, Oslo    
Tlf.. 91616886    
E-post: nore@gullsmed.no

 

 


Hudpleie

Adrienne G. Hughes    
NFVB, Majorstuen, Oslo    
Tlf.: 91127288    
E-post: Adrienne.hughes@nfvb.no

 

 


Industrimekaniker

HĂĽvard Busklein    
Norske Skog Skogn, 7620 Skogn    
Tlf.: 95762981    
E-post: Havard.busklein@norskeskog.com

 

 


Kokk

Svein Magnus Gjønvik    
Selbu kommune    
Tlf.: 92089029    
E-post: smgrh@online.no

 

 


Kulde/teknikk

Roy Holmen    
Arctic Kulde AS, Østbuen 5, Spydeberg    
Tlf.: 99320335    
E-post: roy@arctickulde.no

 

 


Mekatronikk (automatisering)

Kjetil Nilssen        
Tlf.: 90736175    
E-post: Kjetil_nilssen92@hotmail.com
 

 

 


Servitør

Ann Mari Wang-Johannessen    
Oslo MilitĂŚre Samfunn, Oslo    
Tlf.: 92495891    
E-post: annmari@selskaper.no

 

 


Sveising

Leif Ottar Heimro    
KvĂŚrner Stord, Eldøy, Stord    
Tlf.: 45411918    
E-post: Leif.ottar.heimro@kvaerner.com

 

 


Søm og Design

Gerd Villadsen    
Eide ungdomsskole, Eide kommune,  Eide    
Tlf.: 41122619    
gvsyskr@online.no

 

 


Telekommunikasjon

PĂĽl Nergaard    
Relacom AS, Tromsø    
Tlf.: 92290337    
E-post: Paal.nergaaard@no.relacom.com

 

 


Se deltakerne pĂĽ Yrkeslandslaget 2017

Medlem av

Samarbeidspartnere

© Worldskills 2017