Søk

Meny

Du er her:

YRKES-VM I SAO PAULO, BRASIL - 11.-16. AUGUST

Eksperter til Yrkeslandslaget 2015

Publisert: 26.01.2015

Deltakerne på Yrkeslandslaget får god støtte av eksperter med bred erfaring innen faget.

Oversikt over ekspertene (pdf-fil)

Klikk på bilde for høyoppløselig versjon.


AUTOMATISERING (mekatronikk)

 

Olav Vangen
OlavBratsbergengen.Vangen@fmcti.com
Mob.: 47 65 67 97
Bedrift/organisasjon: FMC Technologies, Kongsberg


BILLAKKERING

 

Bjørn-Erik Tveiten
bjorn-erik.tveiten@t-fk.no
Mob.: 91 75 27 06
Bedrift/organisasjon: Hjalmar Johansen vgs, Skien


BILMEKANIKER

 

Vidar Halby Strande
Vidar.strande@nbf.no
Mob.: 90 83 93 83
Bedrift/organisasjon: Norges Bilbransjeforbund


BILSKADE

 

Kjell Arild Orheim
kjell.arild.orheim@rogfk.no
Mob.: 92 66 44 30
Bedrift/organisasjon: Gand vgs, Sandnes


CNC DREIING

 

Kenneth Berget
Kenneth.berget@nammo.com
Mob.: 92 83 52 23
Bedrift/organisasjon: Nammo, Raufoss


ELEKTRIKER

 

Harald Haugen
harald@instell.no
Mob.: 47 27 88 57
Bedrift/organisasjon: Instell AS. Oslo


FRISØR

 

Merete Kvestad Eide
merete@paharet.no
Mob.: 92 49 58 91
Bedrift/organisasjon: På Håret Huseby, Oslo


GULLSMED

 

Ragnvald Nore
nore@gullsmed.no
Mob.: 91 61 68 86
Bedrift/organisasjon: Norges Gullsmedforbund, Oslo


HELSEFAGARBEIDER

 

Yvonne Soggemoen
yvonne.soggemoen@fagforbundet.no
Mob.: 95 25 45 38
Bedrift/organisasjon: Fagforbundet


INDUSTRIMEKANIKER

 

Idar Størseth 
idar@otek.no
Mob.:  45 01 09 78
Bedrift/organisasjon: Opplæringskontoret for Teknologifag, OTEK


KOKK

 

Svein Magnus Gjønvik
smgrh@online.no
Mob.: 92 08 90 29
Bedrift/organisasjon: SMG Rådgivning, Selbustrand

 

Øyvind Bø Dalelv
odalelv@msn.com
Mob.: 99 26 82 68
Bedrift/organisasjon: Statholdergarden, Oslo


KULDE- OG VARMEPUMPEMONTØR

 

Roy Holmen
roy@arctickulde.no
Mob.: 99 32 03 35
Bedrift/organisasjon: Arctic Kulde AS, Spydeberg


MEDIEGRAFIKER

 

Anne Cappelen Grandt
anne@opplaringssenteret.no
Mob.: 90 76 14 03
Bedrift/organisasjon: Opplæringssenteret for visuell kommunikasjon, Oslo


SERVITØR

 

Ann Mari Wang-Johansen
annmari@selskaper.no
Mob.: 92 49 58 91
Bedrift/organisasjon: Oslo Militære Samfunn, Oslo


SVEISING

 

Leif Ottar Heimro
Leif.ottar.heimro@kvaerner.com
Mob.: 45 41 19 18
Bedrift/organisasjon: Kværner, Stord


SØM OG DESIGN

 

Gerd Villadsen
gvsyskr@online.no
Mob.: 41 12 26 19
Bedrift/organisasjon: Eid ungdomsskole, Eide


TELEKOMMUNIKASJON

 

Pål Nergaard
pal.nergaard@no.relacom.com
Mob.: 92 29 03 37
Bedrift/organisasjon: Relacom AS


WEB-DESIGNER
 

Jostein Holte
jostein@07.no
Mob.: 93 41 98 46
Bedrift/organisasjon: 07 Interaktiv AS, Oslo

 

Medlem av

Samarbeidspartnere

© Worldskills 2017